KONST / Litografier / Färglitografier 5016154
nr 501 6154
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografier, 4 st. Björn Lindroth, skärgårdsmotiv, numrerade, 36x51
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 december 2007
kl 16:52:21
1.300 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth